сукня із штанами

Чого тільки не вигадують дизайнери, щоб привернути увагу до своїх модних колекцій! Напівоголені моделі, чудернацький крій та розмаїття кольорів – все це покликане здивувати публіку, але для звичайного життя не підходить.

Втім, деякі тренди, все-таки, переходять у наш гардероб, та ще й циклічно опиняються на піку популярності! Мова йде про не зовсім звичайний комплект: сукня із штанами.

Сукня із штанами: як носити

Багатошаровість зараз дуже модна, тому поєднання суконь із штанами – цікавий варіант виглядати стильно і по-сучасному. Але одягнутися так зможе лише прогресивна й смілива жінка, яка не боїться експериментів і вміє комбінувати речі між собою. Якщо ви – саме така, то наші поради допоможуть підібрати правильний комплект.

сукня із штанами

Сукня-сорочка плюс штани

Найлегше скомбінувати штани із сукнею-сорочкою на гудзиках. Варіантів тут є багато:

  • Одягти сукню поверх штанів, не застібаючи її, лише зафіксувати поясом.
  • Залишити розстібнутими кілька гудзиків сукні і поєднати її з кюлотами.
  • Застібнутися повністю і скомбінувати сукню з вузькими штанами-скінні.

Читайте також: З чим носити кюлоти

сукня із штанами

Туніка зі штанами

Комбінуючи штани з тунікою, важливо пам’ятати про наявність розрізів у неї з обох боків –такий варіант буде мати особливо виграшний вигляд. Довжину туніки можна обирати будь-яку, колір – або контрастний, або в тон до штанів.

сукня із штанами

Асиметричний низ

Сукні з асиметричним низом комбінуються зі штанами найкраще. Довжину сукні можете обирати будь-яку – ваш вигляд точно буде цікавим і неординарним.

сукня із штанами

Вечірня сукня із штанами

Так-так, не дивуйтеся: найбільш прогресивні модниці одягають штани навіть під вечірню сукню! Найкращий варіант – придбати вже готовий комплект «сукня + штани», виконаний з одного матеріалу. Але можна й поекспериментувати! Головне правило: слідкуйте, щоб ваш образ був цілісним, а фігура не нагадувала квадрат. І не забудьте про підбори й аксесуари!

З якими штанами поєднувати?

Чітких обмежень тут немає – із сукнями можна комбінувати широкі і вузькі штани, джинси, кюлоти, скінні різних кольорів. Спробуйте кілька різних варіантів і прискіпливо оцініть свій вигляд у дзеркалі – воно точно не обмане!

Тренд «сукня із штанами» досить складний для втілення. Якщо ви не впевнені, що підберете комплект вдало, краще відмовтеся від нього взагалі. Пам’ятайте: в образі важливий смак та почуття міри, а не сліпе слідування останньому писку моди. Вдалих вам експериментів з одягом!