Як стверджують психологи, щастя знаходиться всередині кожного з нас, потрібно тільки вміти його роздивитися. Але не всі знаки Зодіаку можуть відчувати себе щасливими по-справжньому!

Давайте розберемося, що саме заважає вашому щастю шукайте в переліку себе, аналізуйте проблему і змінюйте життя на краще.1. Овен

©Aztecauno

Головною особливістю Овна є його невміння приймати поразку, і саме це найчастіше засмучує його. Овен прагне бути лідером завжди і в усьому. Замість того, щоб насолоджуватися сьогоднішнім днем, він витрачає свою енергію на те, щоб швидше обійти можливих конкурентів.

2. Телець

знак Зодіаку Тілець

©Aztecauno

Тельці – невиправні прагматики, і більшу частину свого часу вони присвячують пошуку додаткових джерел доходу. З одного боку, таке прагнення до мети можна зрозуміти і похвалити. Але з іншого – з цієї причини у Тельця зовсім не залишається часу на те, щоб просто жити.

3. Близнюки

знак Зодіаку Близнюки

©Aztecauno

Для того, щоб Близнюки відчували себе щасливими, їм потрібні вільні «вуха». Залишаючись наодинці з самим собою, представник цього знака Зодіаку впадає в паніку та відчай. І хоча багатьом людям для щастя якраз і не вистачає спокою, у випадку з Близнюками все навпаки.

4. Рак

знак Зодіаку Рак

©Aztecauno

Невпевненість в собі й страх змін часто стають для Рака головними причинами того, що він не відчуває себе щасливим, як інші знаки Зодіаку. Якби йому вистачило сміливості робити все те, про що він мріє, він міг би почуватися набагато краще.

5. Лев

знак Зодіаку Лев

©Aztecauno

Красеня і загального улюбленця Лева від щастя віддаляє його сумнозвісне «а що подумають люди?». Якби Лев менше думав про те, як справити незабутнє враження на оточуючих, і більше займався своїм життям, то був би набагато щасливішим.

6. Діва

©Aztecauno

Нескінченне прагнення до досконалості просто не залишає Діві можливості дихати на повні груди. Поки інші насичено і яскраво проводять свій час, Діва думає про те, що б ще такого зробити, щоб життя стало більш комфортним та впорядкованим.7. Терези

знак Зодіаку Терези

©Aztecauno

Терезам заважає бути щасливими їхнє одвічне прагнення догодити оточуючим, а також невміння відстоювати свою точку зору. Для них важливо бути хорошими в очах інших, а чи буде від цього добре їм самим, вже не так суттєво.

8. Скорпіон

знак Зодіаку Скорпіон

©Aztecauno

Професійний розвідник Скорпіон занадто багато часу і сил витрачає на те, щоб розібратися в тих речах, в яких в принципі розбиратися немає сенсу. Представник цього знака Зодіаку настільки підозріливий, що, навіть якщо йому випаде можливість бути щасливим, він неодмінно побачить в цьому підступ.

9. Стрілець

знак Зодіаку Стрілець

©Aztecauno

Допитливий і надто самостійний Стрілець вважає, що в його житті немає нічого такого, з чим він не міг би впоратися. Через цю рису характеру він нерідко хапається за кілька справ одночасно і намагається досягти успіху і в одному, і в іншому починанні. Якби він рідше ганявся за двома зайцями, щастя в його житті було б більше.

10. Козеріг

знак Зодіаку Козеріг

©Aztecauno

Підвищена працездатність Козерога – це його головний плюс і мінус одночасно. З одного боку, працьовитість допомагає Козерогові домогтися певних висот і заробити капітал. Але з іншого – у нього просто не залишається вільного часу для того, щоб жити щасливим і насиченим життям.

11. Водолій

знак Зодіаку Водолій

©Aztecauno

Залежність від спілкування і нових вражень – це два головні моменти, які не дають Водоліям відчувати себе по-справжньому щасливими. Нові знайомства і постійна зміна обстановки – ось чого завжди потребує типовий Водолій. Самотність і одноманітність не дають йому можливості радіти життю.

12. Риби

Риби

©Aztecauno

Рибам заважає бути щасливими їхня підвищена сприйнятливість. Усе, що відбувається з ними в житті, Риби постійно пропускають глибоко через себе. Будь-яка незначна проблема чи косий погляд у їхній бік завжди дають Рибам привід зануритися в свої думки і не залишають можливості повноцінно насолоджуватися життям.

Ну як, ви впізнали в цих описах себе, чи не погоджуєтесь зі сказаним? В будь-якому випадку, пам’ятайте, що право на щастя мають всі люди, незалежно від того, які в них знаки Зодіаку. Іноді потрібно тільки трішки підкоректувати свій підхід до життя. Щастя вам і гарного настрою!

За матеріалами: flytothesky.ru

Читайте також: Так воно і є: цитати про знаки Зодіаку, які потрапляють точно в ціль