Сьогодні в ювелірних бутиках пропонується широкий асортимент різних прикрас на будь-який смак, в тому числі й сережок. Такі вироби вдало доповнюють образ своєї власниці – підкреслюють форму обличчя, роблять очі більш виразними, а також вносять особливий акцент у стиль. Сережки бувають найрізноманітнішими – від класичних пусетiв до ексклюзивних трансформерів. Розглянемо цю прикрасу докладніше!

Щоб вибір виправдав всі ваші очікування, і сережки https://zlato.ua/uk/f-serezhky/ стали улюбленою прикрасою для своєї господині, магазин Злато радить дізнатися більше про їхні різновиди і характеристики кожної моделі. Про це далі.

Класичний варіант – протягування

Такі прикраси підходять для будь-якого типу обличчя, успішно підкреслюючи елегантність шиї. Вони не мають замка, зате мають важливу особливість – тонкий ланцюжок, який протягується крізь мочку вуха. Сережки часто доповнюються різними вставками і декоративними елементами.

Екзотичний вид – сережки Конго

Ще з давніх часів збереглася кругла форма даних прикрас. Виготовлені з дорогоцінного металу, найчастіше золота, ці вироби додадуть своїй власниці особливого шарму і загадковості. Найчастіше їх обирають творчі натури або ті, хто любить привертати увагу до своєї персони. Сережки Конго підійдуть під будь-який стиль, їх можна надягати і кожного дня, і з особливої нагоди.

Елегантні сережки-підвіски

Якщо порівняти дані моделі з іншими, їхньою головною відмінністю є підвісний елемент, прикріплений до основної частини. Підвіска може виконуватися в будь-якому дизайні та інкрустуватися камінням. Хороший варіант для вечірнього образу! Вибираючи сережки по довжині, слід враховувати форму овалу вашого обличчя.

Кафи – модно і креативно

Вироби, що нагадують собою кліпси. Можуть кріпитися не тільки на мочку, але також на вушну раковину. Проколювати вуха для носіння таких прикрас не потрібно. Поєднуються з вечірнім вбранням, чудово виглядають під зібране волосся.

Оригінальні сережки – Джекети

Такі моделі складаються з основної частини (пусета) і змінного елемента. Підвіска тут відіграє, мабуть, головну роль, адже своєю присутністю вона додає сережкам особливої елегантності і шарму. Модель без підвіски – найкращий варіант для повсякденного використання.

Моно-сережки – універсальний стиль

Сьогодні такі прикраси користуються особливим попитом. Виріб виражає індивідуальність своєї господині, вдало поєднується з будь-яким стилем.

Сережки-трансформери – найкращий вибір сучасної дівчини

Сучасний ритм життя дівчат дуже швидкий, внаслідок чого їхні образи часто змінюються. З цієї причини сережки-трансформери стануть чудовим варіантом! Вони можуть бути і класичними «гвоздиками», доповнюючи діловий образ, і витонченими підвісками на вечірньому заході. Ціни на такі вироби залежать від використаних матеріалів і декору.

Щоб покупка принесла задоволення своїй власницi, магазин Zlato радить вибрати прикрасу, попередньо ознайомившись з варіантами по фото в інтернеті. Бажаємо вдалих покупок!