інтер'єр спальні

Кожен з нас хотів би мати спальну кімнату, наче в п’ятизірковому готелі. Дозвольте власним бажанням здійснюватись, прислухайтеся до порад дизайнерів та без надмірних зусиль створіть розкішний інтер’єр спальні, в якому буде приємно відпочивати!

Пропонуємо вам ознайомитися з хитрощами створення дивовижного спального простору у вашому домі.

Кольорова гама

Минули роки, коли інтер’єр кімнати передбачав внутрішнє наповнення в однакових відтінках. Наразі дизайнери рекомендують поєднувати кольори. Для цього спочатку оберіть основний відтінок, який буде заливати увесь простір, а потім доповніть його додатковими, які будуть виступати в якості обрамлення. Хитрість влучного поєднання криється в співвідношенні основного (60-80 %) та додаткових відтінків (20-40 %).

інтер'єр спальні

Оформлення простору

Для оздоблення стін спальної кімнати краще використовуйте шпалери. Вони дозволять створити затишок та пом’якшити простір. Відмовтеся від крупних візерунків, віддайте перевагу шпалерам однотонним або з дрібним малюнком. Яскраві кольори використовуйте помірно, бо вони здатні збуджувати нервову систему. Ними можна виділити лише одну невелику зону, наприклад, з кріслом або туалетним столиком.

При оформленні підлоги віддійте перевагу ламінату або килимовому покриттю. Останнє дозволить отримати теплу та приємну на дотик підлогу. Але водночас виникне необхідність частіше її прибирати.

Освітлення в інтер’єрі спальні

Правильний світловий сценарій в приміщенні підвищить рівень комфорту та практичності. Разом з основною люстрою у спальні доцільно розмістити приліжкові бра, торшери. Цікавою хитрістю є монтаж світлодіодного світильника, схованого за карнизом. Окрім додаткової прикраси для інтер’єру, він буде виступати ще й у якості привабливого та практичного нічника.

спальня

Розетки і вимикачі

Ми звикли користуватися технікою, яка потребує електроживлення. Але використання мережевих подовжувачів і трійників псує загальне естетичне сприйняття інтер’єру спальні, тому під час ремонту доречно створити додаткові розетки. Перенесіть вимикачі якнайближче до ліжка, щоб не вставати, коли знадобиться вимкнути світло.

Читайте також: 8 речей у вашій спальні, які порушують здоровий сон

Меблі для спальної кімнати

Не перевантажуйте простір спальні меблями, і в першу чергу оберіть зручне та просторе ліжко. Якщо раніше всі намагалися придбати спальний гарнітур, то наразі сучасні дизайнери рекомендують скористатись ще однією хитрістю: окремо придбати ліжко та окремо тумби. Вони повинні бути виконані в одному стилі, але в різних кольорах. Поєднання меблів контрастних відтінків – чудовий дизайнерський прийом.

інтер'єр спальні

Місця для зберігання речей

Звісно ж, повністю відмовитися від додаткових меблів неможливо. Для зберігання одягу та інших речей виникає потреба в шафах. Найпоширенішим варіантом є шафа-купе.

Можна скористатися хитрістю та заощадити на полицях. Для цього замовте шафу, конструкція якої буде складатися з верхнього, нижнього відділення і великого середнього з поперечиною. Доречно також встановити підвісну систему зберігання. Дрібні речі можна тримати в окремому комоді з висувними шухлядками.

Текстиль у спальні

Ще однією дизайнерською хитрістю є використання у спальні однотонного текстилю різної фактури та малюнків. Оригінально виглядає спальний комплект, до якого входять подушки з орнаментом та білизна без візерунків.

Не бійтеся змінювати простір навколо себе і самостійно створювати цікавий інтер’єр спальні! Вдалих вам ідей!