Як знайти своє призначення

Як знайти своє призначення? Це питання турбує багатьох, але не всім щастить віднайти відповіді на нього. Якщо хочете дізнатися власне життєве призначення згідно з велінням свого Над-Я чи Божественним планом, не потрібні жодні статті на цю тему. Просто поставте собі невеличке запитання.

…На розвиток чого ви би потратили спадок, котрий залишив для вас родич або ж приятель?

Уявіть собі, що він усім серцем любив вас і бажав вам усього найсвітлішого, вірив у вас і покладав на вас великі надії та сподівання.Тут я маю на увазі, радше, духовний рівень близькості між вами, аніж кровний. Отже, змоделюйте собі, що спадок ви отримали у вигляді чималої суми грошей. Якої би, приміром, вистачило на усе життя!

Дайте подумки відповідь на це запитання, не беручи до уваги пожертву коштів на благодійність чи порятунок людей, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації (адже я впевнена, що кожен із вас виділив би на те гроші).

Мудреці вважають, що життєве призначення обирає Душа

Різні мудреці засвідчують, що своє життєве призначення люди обирають задовго до того, як народитися! Тож, уявіть собі, що від вас потребується лише розслабитися і дотримуватися життєвої мети своєї Душі. Як відчути цю мету? Відчуття дискомфорту від того, чим ви займаєтеся, ймовірно означає: робите ви явно не те, що обрали до моменту свого народження. Іншими словами, не варто нехтувати стійке небажання щось робити – адже, вірогідно, воно є сигналом тривоги: ви відступили від справжньої цілі свого життя.

Ця гіпотеза сколихнула мене не лише до роздумів (і відкриттів!), але й до певних усвідомлень…

Як знайти своє призначення

©wclub.ru

Яка цінність інформації? Не в бездумному її споживанні!

Для чого насправді потрібна інформація? Одразу застережу: точно не для бездумного «впихання» її в мозок! Ваш орган мислення дарований вам Творцем не для безрозбірного поглинання якомога більшої кількості фактів. 

Інформація потрібна для… ТРАНСФОРМАЦІЇ! Іншими словами – для еволюції власної свідомості. Це її основне, істинне, призначення.

Інформація має бути КОРИСНОЮ для Вас. В іншому разі вона, будучи нічим іншим, як мотлохом, нестиме шкоду – впритул до руйнування здоров’я. Ваш розумовий апарат перетвориться на, так би мовити, інформаційний сміттєвий бак.

Тож, дозуйте, відчувайте, прислухайтеся до себе. Водночас, у будь-якому разі вчіться не вимикати тверезий, критичний розум. Тому що він – ваш друг і порадник.

Як знайти своє призначення

©photowithsoul.ru

Надважливо: поєднання логіки з інтуїцією – ось розгадка!

Як допомогти мозку, щоб він поглинав лише необхідне, споживав тільки правильну інформацію? Тобто, у процесі інформаційної активності був завжди чистим?

Для того, щоб не заплутатися у павутинні інформації і не зазнати інформаційного передозування, потрібно не лише вчасно зупинятися у «постачанні» себе усілякими даними. Ще треба вчитися поєднувати логіку (аналіз) з інтуїтивними відчуттями. Поспішаю вас випередити: цього легко досягнути безвідносно до того, якої ви статі!А ще, така вам порада: якомога менше сумнівайтеся у тому, що, на перший погляд, може видатися цілком нереальним. Чи то пак – дивовижним, чудернацьким, або ж навіть нездійсненним! Бо хтось мудрий писав: у цьому світі може бути все, і навіть те, чого бути не може. Тож, не бійтеся ризикувати і бути по-справжньому сміливими!

Пливіть за течією, але не забувайте, що ви – керманич свого корабля. Не відступайте від напрямку власного призначення!

І пам’ятайте: надмірний фанатизм порушує золоте правило балансу у всьому.

Автор: Софія Пасічник

Читайте також: Не забороняйте собі жити щасливо, або як навчитися насолоджуватися життям