Гірлянди в інтер’єрі

Світлові гірлянди в інтер’єрі – це простий і вишуканий спосіб надати помешканню святкового вигляду. Цей елемент декору зараз є трендовим і його рекомендують багато дизайнерів, адже красиве мерехтіння електричних вогників здатне створити чудову атмосферу! Отже, як можна використати гірлянди для прикрашання вашої оселі? Даємо кілька підказок.

1. На дзеркалі

Якщо у вас є велике дзеркало в рамі, то прикрасити його гірляндою – це просто ваш обов’язок! Вогники будуть красиво віддзеркалюватися і підсвічувати кімнату вдвічі яскравіше.

Гірлянди в інтер’єрі

2. На стелі

Закріпити гірлянду на стелі – справа не із простих, зате ефект буде просто феєричним. Те, що треба для новорічних свят! До того ж, таке використання гірлянди в інтер’єрі відразу розповість про вашу креативність.

Гірлянди

3. Гірлянди в інтер’єрі на вікні

Це вже класика, адже гірлянди на вікнах виглядають насправді дуже атмосферно і святково.

Гірлянди в інтер’єрі

4. На узголів’ї ліжка

Погодьтеся – такий декор виглядає напрочуд романтично! І ваші зимові свята набудуть нового інтимного забарвлення.

Гірлянди в інтер’єрі

5. На стіні

Чому б не зробити вдома незвичайну світлову стіну? З таким декоруванням вам навіть не знадобиться основне світло!

Гірлянди в інтер’єрі

6. Оригінальна інсталяція

Ви можете також підсвітити гірляндою якийсь окремий предмет інтер’єру, наприклад, драбину, ширму для переодягання або велосипед!

7. Гірлянди в інтер’єрі у вигляді світильника

Тут взагалі все просто: купуєте найпростішу кольорову гірлянду на батарейках, наповнюєте нею будь-яку прозору ємкість (підійде ваза, цікава пляшка або навіть декоративна клітка) і вмикаєте!

Гірлянди

8. На камінній полиці

У вас є камін? Що ж вам пощастило! Зробіть зону біля нього ще затишнішою за допомогою красивої гірлянди!

Гірлянди в інтер’єрі

©Adobe Stock

9. На святковому столі

А що? Досить оригінальний спосіб оживити своє святкове застілля! Акуратно прокладіть гірлянду поміж посудом і прикрасьте де-не-де хвойними гілочками та іграшками. Тут головне, щоб декор не заважав вашим гостям їсти та спілкуватися.

Гірлянди в інтер’єрі

©WallpapersCraft

10. Гірлянди в інтер’єрі на ялинці

Ну звичайно, а як же без цього? Обов’язково прикрасьте гірляндами своє святкове деревце, і воно буде тішити вас красивими вогниками впродовж усіх зимових свят!

ялинка, новий рік

©Echo Dnia

Світлові гірлянди в інтер’єрі – це чудове рішення для свят. Сподіваємося, ви вже обрали цікаву ідею для свого дому, тож нехай у вас завжди буде затишно!

Читайте також: Як зробити адвент-календар і чим його наповнювати: ідеї та приклади